ESP
Lokówka stożkowa Esperanza Salma EBL007 (25W; kolor czarny)
21,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Pobór mocy | 25 W |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Powłoka ceramiczna | Tak |
Wydajność
| Odpowiedni do rodzaju włosów | Do wszystkich rodzajów |
| Technologia | Ciepły |
| Kształt lokówki | W kształcie stożka |
| Temperatura (maks) | 180 °C |
| Zakręcanie włosów | Tak |
| Model | Lokówka |
| Ceramiczny promiennik podczerwieni | Tak |
Waga i rozmiary
| Średnica szczotki (max) | 2,5 cm |
| Głębokość produktu | 335 mm |
| Średnica szczotki (min) | 1,3 cm |
Ergonomia
| Bezprzewodowy | Nie |
| Diody LED | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Długość przewodu | 1,7 m |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiać urządzenia bez nadzoru podczas używania. |
| Ostrzeżenia | Urządzenie może się nagrzewać podczas pracy. Należy unikać kontaktu z gorącymi powierzchniami. |
| Ostrzeżenia | Dzieci powinny być nadzorowane, aby upewnić się, że nie bawią się urządzeniem. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].