PFC
Lokówko-suszarka PROFICARE PC-HAS 3011 BIAŁA
55,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Certyfikaty | CE |
| Kolor produktu | Biały |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
| Kolor produktu | Szampański |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
| Wieszak typ | Oczko do wieszania |
Ergonomia
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Nie |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Obrotowe połączenie przewodu | Tak |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Wydajność
| Suszenie włosów | Tak |
| Funkcja jonizacji | Nie |
| Ilość ustawień ciepła | 2 |
| Model | Szczotka z gorącym powietrzem |
| Prostowanie włosów | Nie |
| Zakręcanie włosów | Nie |
| Teksturyzacja włosów | Nie |
| Technologia | Ciepły |
| Funkcja strumienia chłodnego powietrza | Tak |
| Regulowany termostat | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 60 mm |
| Waga produktu | 275 g |
| Głębokość produktu | 60 mm |
| Średnica główki szczotki | 3 cm |
| Średnica główki szczotki 2 | 3,5 cm |
| Szerokość produktu | 260 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Moc | 800 W |
Zawartość opakowania
| Ilość załączników | 2 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].