MNH
MANHATTAN STOJAK MOBILNY DO TELEWIZORA 37-100 CALI
896,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Montaż
| Interfejs do montażu panelu | 200 x 200 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 400 mm |
| Maksymalna wielkość ekranu | 2,54 m (100") |
| Interfejs do montażu panelu | 600 x 400 mm |
| Minimalna wielkość ekranu | 94 cm (37") |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 300 mm |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 600 |
| Interfejs do montażu panelu | 300 x 200 |
| Interfejs do montażu panelu | 800 x 400 |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 200 |
| Maksymalny udźwig | 150 kg |
| Typ mocowania | Podłoga |
| Interfejs do montażu panelu | 400 x 300 |
| Minimalny uchwyt VESA | 200 x 200 mm |
| Maksymalny uchwyt VESA | 800 x 600 mm |
Zawartość opakowania
| Podręcznik użytkownika | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Aluminium |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 26,1 kg |
| Wysokość produktu | 1785 mm |
| Szerokość produktu | 1050 mm |
| Głębokość (max.) | 57 cm |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 28,9 kg |
| Ilość w opakowaniu | 1 par(y) |
Szczegóły techniczne
| Orientacja | Krajobraz |
Ergonomia
| Blokada kół | Tak |
| Liczba kół | 4 szt. |
| Koła | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Regularnie sprawdzaj mocowania i dokręcaj śruby w razie potrzeby, aby uniknąć upadku monitora/telewizora. |
| Ostrzeżenia | Nie przekraczaj maksymalnej wagi lub rozmiaru ekranu przewidzianego dla danego uchwytu. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że uchwyt jest zamontowany na odpowiedniej ścianie/biurku zgodnie z instrukcją producenta. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].