MNH
MANHATTAN SZAFA DO ŁADOWANIA 32 LAPTOPÓW 15.6" TAB
6 412,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Certyfikaty
| Certyfikaty | CE RoHS REACH IEC 60320 IEC 60884 |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | REACH |
| Certyfikaty zgodności | RoHS |
Cechy
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Laptop |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Tablet |
| Obsługiwane urządzenia przenośne | Smartfon |
| Funkcje ochrony zasilania | Przeładowanie |
| Maksymalna wielkość ekranu | 39,6 cm (15.6") |
| Funkcje ochrony zasilania | Ochrona przez zbyt wysokim napięciem |
| Funkcje ochrony zasilania | Nadprądowe |
| Typ zamka | Klucz |
| Zamykanie | Tak |
| Ilość obsługiwanych urządzeń | 32 |
Konstrukcja
| Głębokość otworu | 40 cm |
| Wysokość otworu | 28 cm |
| Przeznaczenie | Podłoga |
| Materiał obudowy | Szkło |
| Model | Wózek przenośny do zarządzania urządzeniami |
| Materiał obudowy | Poliwęglan (PC) |
| Kolor produktu | Czarny |
| Materiał obudowy | Stal |
| Koła transportowe | Tak |
| Szerokość otworu | 2,5 cm |
Zawartość opakowania
| Dołączone klawisze | Tak |
| Podręcznik użytkownika | Tak |
| Liczba klawiszy w zestawie | 2 szt. |
Warunki pracy
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 45 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 45 °C |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 876 mm |
| Głębokość produktu | 578 mm |
| Waga produktu | 65 kg |
| Szerokość produktu | 640 mm |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 250 V |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Prąd wejściowy | 16 A |
| Długość kabla zasilającego | 2 m |
| Zabezpieczenie przed zbyt wysokim napięciem | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 77 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].