HAV
Masażer do oczu Havit EM1601 (szary)
295,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. |
Cechy
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Rodzaje masażu | Masaż uciskowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Wbudowany zegar | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Oko |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Materiały | ABS, Poliuretan (PU) |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Moc
| Czas ładowania | 3 godz |
| Żywotność baterii | 90 min |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Moc | 5 W |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 300 g |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 200 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].