MEN
Masażer do stóp Medisana FS 883
195,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Bryzgoszczelny | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Kolor produktu | Pomarańczowy |
| Powierzchnia antypoślizgowa | Tak |
| Ciepło podczerwieni | Nie |
| Funkcja utrzymywania temperatury | Tak |
| Funkcja bąbelków | Tak |
| Funkcje masażu | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 185 mm |
| Szerokość produktu | 410 mm |
| Waga produktu | 1,5 kg |
| Głębokość produktu | 450 mm |
Moc
| Pobór mocy | 80 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].