MPM
Masażer do stóp MPM MMS-01, 3 wymienne końcówki, stymulacja krążenia
175,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Funkcje uchwytu | Ergonomiczny |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Funkcja wibracji | Tak |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Stopa |
| Cicha praca | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Rodzaje masażu | Masaż stukający |
| Rodzaje masażu | Masaż rolujący |
Moc
| Moc | 70 W |
| Napięcie wejściowe AC | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
| Napięcie | 230 V |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].