MEN
Masażer pistoletowy Medisana MG 560 Hot&Cold
303,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
Cechy
| Właściwe wykorzystanie | Uniwersalne |
| Chłodzenie | Tak |
| Liczba poziomów mocy | 10 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Liczba ustawień temperatury | 3 |
| Wejście: USB-C | Tak |
| Amplituda drgań (max) | 6 mm |
| Liczba głowic/końcówek | 4 głowic(e) |
| Funkcja wibracji | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Rodzaje masażu | Wibracyjny |
| Automatyczne wyłączanie po | 10 min |
| Funkcja ciepła | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 160 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 45 mm |
| Waga produktu | 490 g |
Moc
| Czas ładowania | 3 godz |
| Prędkość obrotowa (max) | 3000 RPM |
| Prędkość obrotowa (min) | 1100 RPM |
| Pojemność baterii | 2200 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Moc | 20 W |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Czas pracy | 150 min |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
Zawartość opakowania
| Przewód USB | Tak |
| Wymienne nasadki | Tak |
| Etui ochronne | Tak |
| Masażer ciała | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].