HAV
Masażer ręczny pistoletowy Havit MG1503
206,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Żywotność baterii | 240 min |
| Czas ładowania | 3,5 godz |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Bezprzewodowy | Tak |
Cechy
| Uchwyt(y) | Tak |
| Materiały | ABS |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Uniwersalne |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Funkcja ciepła | Nie |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Funkcja wibracji | Tak |
| Szybkość obrotowa | 3000 RPM |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Amplituda drgań (max) | 6 mm |
| Rodzaje masażu | Vibration massage |
| Rodzaje masażu | Masaż serca |
| Ciepło podczerwieni | Nie |
| Liczba głowic/końcówek | 1 głowic(e) |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 63 mm |
| Głębokość produktu | 168,5 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Wysokość produktu | 238,5 mm |
Dane opakowania
| Głębokość opakowania | 208 mm |
| Szerokość opakowania | 83 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,02 kg |
| Wysokość opakowania | 270 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Zawartość opakowania
| Zasilacz w zestawie | Tak |
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].