HAV
Masażer ręczny pistoletowy Havit MG1508
130,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Ostrzeganie | Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. Przechowywać poza zasięgiem dzieci. Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. |
Moc
| Moc | 15 W |
| Napięcie | 5 V |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 50 mm |
| Waga produktu | 469 g |
| Wysokość produktu | 135 mm |
| Głębokość produktu | 120 mm |
Cechy
| Materiały | ABS |
| Właściwe wykorzystanie | Uniwersalne |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Automatyczne wyłączanie zasilania | Tak |
| Szybkość obrotowa | 3000 RPM |
| Liczba poziomów mocy | 5 |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Liczba głowic/końcówek | 4 głowic(e) |
| Funkcja wibracji | Tak |
| Funkcja ciepła | Nie |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Rodzaje masażu | Masaż serca |
| Rodzaje masażu | Vibration massage |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Amplituda drgań (max) | 7 mm |
| Ciepło podczerwieni | Nie |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Zasilacz w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].