THB
Masażer ręczny Therabody Prime Plus - masażer z podgrzewaną końcówką
1 914,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Bluetooth | Tak |
| Rodzaje masażu | Masaż perkusyjny |
| Ilość prędkości | 5 |
| Rodzaje masażu | Vibration massage |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Liczba głowic/końcówek | 4 głowic(e) |
| Liczba poziomów mocy | 3 |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Klatka piersiowa, Dłoń, Nogi |
| Funkcja ciepła | Tak |
Moc
| Żywotność baterii | 150 min |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 886 g |
| Głębokość produktu | 153 mm |
| Wysokość produktu | 199 mm |
| Szerokość produktu | 214 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].