THB
Masażer ręczny Therabody Theragun Mini 2.0 czarny
908,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Żywotność baterii | 150 min |
| Napięcie baterii | 12 V |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Czas ładowania | 80 min |
Cechy
| Uchwyt(y) | Tak |
| Szybkość obrotowa | 2400 RPM |
| Kolor produktu | Czarny |
| Typ kontroli | Przyciski |
| Ilość prędkości | 3 |
| Amplituda drgań (max) | 1,2 cm |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Rodzaje masażu | Masaż serca |
| Liczba głowic/końcówek | 1 głowic(e) |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 110 mm |
| Szerokość produktu | 137 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Waga produktu | 650 g |
Zawartość opakowania
| Zasilacz w zestawie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].