THB
Masażer ręczny Therabody Theragun Pro Plus
2 830,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Kolor produktu | Czarny |
| Właściwe wykorzystanie | Uniwersalne |
| Ilość prędkości | 5 |
| Typ ekranu | LED |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Bluetooth | Tak |
| Rozmiar amplitudy | 16 mm |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Liczba ustawień wibracji | 3 |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Szybkość obrotowa | 2400 RPM |
| Liczba głowic/końcówek | 7 głowic(e) |
| Światło podczerwone (IR) | Tak |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Czujnik biometryczny | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,65 kg |
| Szerokość produktu | 154 mm |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Żywotność baterii | 150 min |
Zawartość opakowania
| Przewody | USB Type-C |
| Zawartość zestawu | Przystawka do terapii ciepłem |
| Etui podróżne | Tak |
| Zawartość zestawu | Przystawka do terapii wibracyjnej |
| Liczba końcówek | 5 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].