THB
Masażer ręczny Therabody Theragun Sense black
1 414,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Bluetooth | Tak |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Uniwersalne |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Typ ekranu | LCD |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Rodzaje masażu | Masaż perkusyjny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
| Wysokość produktu | 65 mm |
| Waga produktu | 725 g |
Moc
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Żywotność baterii | 120 min |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].