MEN
Masażer wibracyjny karku NM 868 Medisana
138,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa | 50/60 Hz |
| Moc | 7 W |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, Bateria |
| Liczba obsługiwanych baterii | 4 |
| Napięcie | 220/240 V |
| Bezprzewodowy | Tak |
Cechy
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Długość przewodu | 1800 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rodzaje masażu | Masaż Combo |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Szyja, Ramiona |
| Funkcja ciepła | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Wysokość produktu | 170 mm |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 335 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].