THB
Maska relaksacyjna do spania Therabody SmartGoggles
601,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Wsparcie dla smartfonów | Tak |
| Rodzaje masażu | Masaż Combo |
| Kolor produktu | Szary |
| Bluetooth | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Twarz |
Moc
| Żywotność baterii | 150 min |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 420 g |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Szerokość produktu | 210 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].