ADL
Maszynka do strzyżenia Adler AD 2825 AD 2825 (kolor czerwony)
42,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Moc | 15 W |
Wydajność
| Kolor produktu | Czerwony |
| Szerokość nożyka | 4,5 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kształt | Sześcian |
| Maksymalna długość włosa | 1,2 cm |
| Minimalna długość włosa | 3 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Należy używać zgodnie z instrukcją. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
Ergonomia
| Wodoodporność | Nie |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Uchwyt(y) | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
Zawartość opakowania
| Olej w komplecie | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].