ADL
Maszynka do strzyżenia ADLER AD 2946
100,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny / Akumulator |
| Czas pracy | 60 min |
| Pojemność baterii | 600 mAh |
Wydajność
| Minimalna długość włosa | 3 mm |
| Maksymalna długość włosa | 1,2 cm |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
Ergonomia
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Długość kabla zasilającego | 1,17 m |
Zawartość opakowania
| Ilość głowic | 5 |
| Liczba nasadek | 4 |
| Grzebień | Tak |
| Stacja ładująca w zestawie | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Należy używać zgodnie z instrukcją. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].