ADL
Maszynka do strzyżenia ADLER AD 2831
174,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny / Akumulator |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 3 h |
| Moc | 100 W |
| Czas ładowania | 2,5 godz |
Wydajność
| Kolor produktu | Srebrny |
| Maksymalna długość włosa | 1,2 cm |
| Wbudowany wyświetlacz | LCD |
| Minimalna długość włosa | 1 mm |
| Materiał ostrza | Ceramika |
Ergonomia
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Tak |
| Liczba nasadek | 6 |
| Dołączony pędzelek | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].