ADL
Trymer Adler AD 2911 (kolor czarny)
14,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Typ obsługiwanych baterii | AA |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
Waga i rozmiary
| Głębokość opakowania | 34 mm |
| Waga produktu | 45 g |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Szerokość opakowania | 32 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 110 g |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Należy używać zgodnie z instrukcją. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać w suchym miejscu. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
Wydajność
| Zastosowanie trymera | Ucho |
| Zastosowanie trymera | Nos |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].