MEN
Mata do akupresury Medisana MM 100 z funkcją grzania
158,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Ilość rozet na poduszce | 76 |
| Ilość kolców na macie | 5886 |
| Ilość rozet na macie | 218 |
| Ilość kolców na poduszce | 2052 |
| Łączna ilość kolców w zestawie | 7938 |
| Ilość kolców w jednej rozecie | 27 |
| Łączna ilość rozet w zestawie | 294 |
| Waga produktu | 700 g |
| Długość przewodu | 2,3 m |
| Wysokość produktu | 20 mm |
| Głębokość produktu | 740 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
Cechy
| Pokrowiec zdejmowany | Tak |
| Możliwość złożenia | Tak |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
| Łatwy do złożenia | Tak |
| Łatwe przechowywanie | Tak |
| Liczba ustawień temperatury | 9 |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie używać na uszkodzonej skórze lub ranach otwartych. |
| Ostrzeżenia | Przerwać używanie w przypadku wystąpienia bólu lub dyskomfortu. |
| Ostrzeżenia | Nie używać dłużej niż zalecany czas przez producenta. |
Zawartość opakowania
| Torba do przechowywania | Tak |
| W zestawie inteligentny pilot | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Moc
| Napięcie | 220–240 V, 50/60 Hz |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].