MED
MEDIA-TECH BEZPRZEWODOWY MASAŻER RAMION MT6533
222,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 155 mm |
| Głębokość produktu | 195 mm |
| Szerokość produktu | 235 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
Moc
| Rodzaj baterii | Litowa |
| Pojemność baterii | 2200 mAh |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Napięcie baterii | 7,4 V |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Moc | 24 W |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
Cechy
| Ilość prędkości | 3 |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Właściwe wykorzystanie | Szyja |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Liczba programów | 2 |
| Liczba stref masażu | 1 |
| Kolor produktu | Szary |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].