MED
MEDIA-TECH GŁOŚNIK BEZPRZEWODOWY BOOMBOX SILVER 15W MRS MT3179
121,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ produktu | Przenośny głośnik stereo |
| Rodzaj produktu | Prostokąt |
| Materiał obudowy | Drewno |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Diody LED | Ładowanie |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Typ wyświetlacza | LED |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
Zawartość opakowania
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | USB |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Czas pracy na zasilaniu akumulatorowym | 6 h |
Wydajność
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| Zastosowanie | Uniwersalne |
| Zdalnie sterowany | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Radio FM | Tak |
| Pasmo FM | 87,6 - 108 MHz |
Pozostałe funkcje
| Funkcje i cechy dotyczące tunera | Auto regulacja |
Porty i interfejsy
| Złącze 3,5 mm | Tak |
| Bluetooth | Tak |
| Port USB | Tak |
| Wejście AUX | Tak |
| Sposób łączności | Bezprzewodowy |
| Liczba portów USB 2.0 | 1 |
| Wersja Bluetooth | 5.1+EDR |
Głośniki
| Ilość głośników | 2 |
| Ilość przetworników | 2 |
Audio
| Moc wyjściowa (RMS) | 15 W |
| Zakres częstotliwości | 80 - 20000 Hz |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać z dala od dzieci. |
| Ostrzeżenia | Produkt zawiera baterie, które mogą być szkodliwe dla środowiska. Należy zutylizować w odpowiednich punkach zbiórki. |
| Ostrzeżenia | Nie wystawiać na zetknięcie z otwartym ogniem lub wysoką temperaturą. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].