MED
MEDIA-TECH MASAŻER ANTYCELLULITOWY ANTICELL MT6536
113,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Właściwe wykorzystanie | Głowa |
| Ilość prędkości | 5 |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Regulacja intensywności | Tak |
| Ilość głowic | 5 |
| Funkcja ciepła | Tak |
| Maksymalna prędkość obrotu | 3200 RPM |
| Tryby masażu | 3 |
Moc
| Rodzaj baterii | 18650 Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Bezprzewodowy | Tak |
| Typ obsługiwanych baterii | Wbudowany |
| Czas ładowania | 240 min |
| Czas pracy | 70 min |
| Pojemność baterii | 1500 mAh |
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Wejście: USB-C | Tak |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 100 mm |
| Waga produktu | 280 g |
| Głębokość produktu | 55 mm |
| Wysokość produktu | 220 mm |
Zawartość opakowania
| Ilość sztuk | 40 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].