MED
MEDIA-TECH MASAŻER OKOLIC OCZU MT6535
203,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać poza zasięgiem dzieci. |
| Ostrzeżenia | Nie stosować na uszkodzonej skórze lub ranach. |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie ze wskazówkami zawartymi w instrukcji obsługi. |
Zawartość opakowania
| Masażer | Tak |
| Kabel USB w zestawie | Tak |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Szczegóły techniczne
| Łatwość obsługi | Tak |
| Rodzaje masażu | Wibracyjny |
| Rodzaje masażu | Masaż/relaksacja oczu |
| Rodzaje masażu | Akupunktura |
| Wskaźnik gotowości do użycia | Tak |
| Zakres temperatur (T-T) | 38 - 42 °C |
| Materiały | Poliuretan (PU) |
| Regulowany pasek | Tak |
| Typ produktu | Masażer pod oczy |
| Materiały | ABS |
| Możliwość zawieszenia | Tak |
Moc
| Rodzaj zasilania | Akumulatorowe |
| Czas pracy | 120 minut |
| Czas ładowania | 2 godz |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Obsługiwany typ USB | USB Type-C |
| Pojemność baterii | 1200 mAh |
| Napięcie wejściowe | 5 V |
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 130 g |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 85 mm |
| Wysokość produktu | 622 mm |
Kolor
| Kolor produktu | Granatowy |
Ergonomia
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Łatwy w użyciu | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].