BLA
MIKROWIEŻA Blaupunkt MS16BT EDITION
530,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Multimedia
| Moc wyjściowa (RMS) | 15 W |
| Typ głośnika | 1-drożny |
| Ilość głośników | 2 |
| Wzmacniacz | Tak |
Ergonomia
| Funkcja wstrzymania | Tak |
| Zintegrowany zegar | Tak |
| Ustawienia korektora | Tak |
| Regulacja głośności | Obrotowa |
| Odtwarzacz CD | Tak |
| Zdalnie sterowany | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 238 mm |
| Szerokość głośnika przedniego | 12,5 cm |
| Wysokość produktu | 102 mm |
| Głębokość głośnika przedniego | 18,5 cm |
| Waga | 4,92 kg |
| Szerokość produktu | 220 mm |
| Wysokość głośnika przedniego | 24,2 cm |
Sieć
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Nie |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Napięcie | 230 V |
| Częstotliwość wejściowa | 50 Hz |
Radio
| Zakresy tunera | PLL |
| Zakresy tunera | FM |
| Dołączony tuner RDS | Tak |
| Ilość stacji | 40 |
| Zaprogramowane stacje | Tak |
| RDS | PLL |
Porty i interfejsy
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny |
| Port USB | Tak |
| Wyjścia słuchawkowe | 1 |
| Wtyk słuchawek | 3,5 mm |
| Ilość portów USB | 1 |
| Wejście AUX | Tak |
Wydajność
| Obsługiwane formaty audio | MP3 |
| Bezpośrednie odtwarzanie z USB | Tak |
| Odtwarzacz mp3 | Tak |
| Obsługa typów dysków | CD |
| Obsługa typów dysków | CD-R |
| Obsługa typów dysków | CD-RW |
| Odtwarzane formaty płyt | MP3 |
| Odtwarzane formaty płyt | CD audio |
Zawartość opakowania
| Ilość | 1 |
| W zestawie pilot zdalnego sterowania | Tak |
Konstrukcja
| Odtwarzacz płyt | Tak |
| Model | Domowy mikrosystem audio |
| Podświetlenie | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
| Mechanizm ładujący | Z przodu |
| Liczba dysków optycznych | 1 |
Wyświetlacz
| Typ wyświetlacza | LED |
| Obsługa znaczników id3 | Nie |
| Budzik | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].