EL4
Mini lodówka z lusterkiem do makijażu LED ELLE 4L fioletowa
235,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Pozostałe funkcje
| Lustro | Tak |
| Funkcja grzania | Tak |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Kieszeń | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
Wydajność
| Pojemność | 4 l |
| Temperatura chłodzenia | 18℃ poniżej temperatury otoczenia |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Fioletowy |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 238 mm |
| Waga produktu | 2,1 kg |
| Wysokość produktu | 247 mm |
| Szerokość produktu | 175 mm |
Moc
| Moc | 42 W |
| Napięcie | 12 V |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].