EL4
Mini lodówka z lusterkiem do makijażu LED ELLE 6L biała
347,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Temperatura chłodzenia | 18℃ poniżej temperatury otoczenia |
| Pojemność | 6 l |
Pozostałe funkcje
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Funkcja grzania | Tak |
| Lustro | Tak |
| Podświetlenie LED | Tak |
| Kieszeń | Tak |
| Światło wewnętrzne | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 2,00 kg |
| Głębokość produktu | 175 mm |
| Wysokość produktu | 230 mm |
| Szerokość produktu | 240 mm |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Moc | 56 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].