CLA
Myjka parowa Clatronic DR 3653 (1050W; kolor żółty) (OUTLET)
151,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
| Moc | 1050 W |
Konstrukcja
| Model | Przenośna myjka parowa |
| Długość przewodu | 5 m |
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Żółty |
| Pojemność | 0,25 l |
Waga i rozmiary
| Wysokość opakowania | 235 mm |
| Szerokość opakowania | 142 mm |
| Głębokość opakowania | 252 mm |
Wydajność
| Para pod ciśnieniem | 3,5 bar |
| Zabezpieczenie przed przegrzaniem | Tak |
Zawartość opakowania
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Końcówka do czyszczenia okien | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].