DYO
Odkurzacz bezworkowy DYSON Cinetic Big Ball Multi Floor (700W)
1 565,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Długość przewodu | 6,59 m |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
Wydajność
| Promień działania | 9,64 m |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Poziom hałasu | 80 dB |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 397 mm |
| Szerokość opakowania | 355 mm |
| Głębokość opakowania | 535 mm |
| Waga produktu | 8,03 kg |
| Szerokość produktu | 293 mm |
| Wysokość produktu | 349 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 10,8 kg |
| Wysokość opakowania | 440 mm |
Konstrukcja
| Ilość pyłu | 0,8 l |
| Kolor produktu | Szary |
| Rury | Stały |
| Model | Cylinder próżniowy |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Żółty |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Moc
| Maks. moc ssania | 150 AW |
| Roczne zużycie energii | 28 kWh |
| Maksymalna moc wejściowa | 700 W |
Zawartość opakowania
| Szczotki próżniowe w zestawie | Uniwersalna szczotka |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | Substancje pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].