DYO
Odkurzacz DYSON V15s Detect Submarine
3 564,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 1264 mm |
| Waga produktu | 2,7 kg / 3,8 kg |
| Szerokość produktu | 253 mm |
Moc
| Maks. moc ssania | 240 AW |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Maksymalna moc wejściowa | 660 W |
| Czas pracy | 60 min |
| Czas ładowania | 4,5 godz |
Wydajność
| Rodzaj czyszczenia | Suche i mokre |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
Ergonomia
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
Konstrukcja
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Kolor produktu | Morski |
| Kolor produktu | Niklowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,77 l |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Podstawka ładująca |
| Zawartość opakowania | Szczotka elektryczna Digital Motorbar™ x 1 |
| Zawartość opakowania | Końcówka szczelinowa x 1 |
| Zawartość opakowania | Szczotka elektryczna Submarine™ x 1 |
| Zawartość opakowania | Mini szczotka elektryczna zapobiegająca plątaniu x 1 |
| Zawartość opakowania | Odkurzacz x 1 |
| Zawartość opakowania | Ładowarka x 1 |
| Zawartość opakowania | Taca ociekowa x 1 |
| Zawartość opakowania | Końcówka Combi x 1 |
| Zawartość opakowania | Szczotka elektryczna Fluffy Optic™ x 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].