DYO
Odkurzacz DYSON GEN 5 Detect Absolute
3 500,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Typ wyświetlacza | LCD |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
| Kolor produktu | Fioletowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Pojemność dla brudu suchego | 0,77 l |
| Kształt pędzla | Prostokątny |
Ergonomia
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Łatwy do opróżnienia pojemnik | Tak |
| Wymienny akumulator | Tak |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
Zawartość opakowania
| Ładowarka | Tak |
| Elektroszczotka | Tak |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Końcówka Combi | Tak |
| Szczelinówka | Tak |
| Mini elektroszczotka | Tak |
| Podświetlana elektroszczotka | Tak |
| Montaż szczoteczki ssącej | Tak |
| Podstawa ładująca | Tak |
Moc
| Czas ładowania | 4,5 godz |
| Czas pracy | 70 min |
| Ilość ogniw akumulatora | 10 |
| Źródło zasilania | Bateria |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 1276 mm |
| Szerokość produktu | 276 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
Wydajność
| Odpowiedni dla alergików | Tak |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Multi cykloniczna |
| Liczba ustawień | 3 |
| Maksymalna prędkość obrotu | 135000 RPM |
| Typ filtra | HEPA |
| Regulacja mocy | Tak |
| Odkurzacz do usuwania sierści zwierząt domowych | Tak |
| Przycisk turbo | Tak |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| System filtracji | Tak |
| Wykrywanie brudu | Tak |
| Cechy | Szczotka z podświetleniem |
| Maks. moc ssania | 280 AW |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].