DYO
Odkurzacz DYSON V16 Piston Animal Submarine
4 665,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ergonomia
| Łatwy do opróżnienia pojemnik | Tak |
Zawartość opakowania
| Zasilacz sieciowy | Tak |
| Podstawa ładująca | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Zmotoryzowana szczotka |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Zmotoryzowana szczotka do czyszczenia na mokro |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Mini szczotka turbo |
| Szczelinówka | Tak |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Czarny |
| Kolor produktu | Miedziany |
| Kształt pędzla | Prostokątny |
| Typ produktu | Odkurzacz stojący 2 w 1 |
| Możliwość montażu na ścianie | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 6,56 kg |
| Szerokość opakowania | 135 mm |
| Wysokość opakowania | 445 mm |
| Głębokość opakowania | 259 mm |
Wydajność
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Przycisk turbo | Tak |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczny |
| Typ wyświetlacza | LCD |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 259 mm |
| Waga produktu | 3,5 kg |
| Wysokość produktu | 1298 mm |
| Szerokość produktu | 250 mm |
Moc
| Czas pracy | 70 min |
| Maks. moc ssania | 315 AW |
| Maksymalna moc wejściowa | 900 W |
| Źródło zasilania | Bateria |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].