ELC
Odkurzacz ELECTROLUX EB31C1UG
440,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Rury | Teleskopowy |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Zamek rodzaju Tube | Kliknij |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Pojemność worka na kurz | 3 l |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Odkurzacz workowy |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
Ergonomia
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Typ kontroli | Przycisk, obrotowy |
| Długość przewodu | 5 m |
Moc
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Maksymalna moc wejściowa | 750 W |
| Regulacja mocy | Pokrętło |
Wydajność
| Filtracja próżniowa powietrza | HEPA |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Promień działania | 7,5 m |
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Poziom hałasu | 78 dB |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Używać zgodnie z instrukcją obsługi, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem. |
| Ostrzeżenia | Odkurzacz zawiera elementy elektryczne, nie wolno go wyrzucać do zwykłego śmietnika. |
| Ostrzeżenia | Nie używać w wilgotnych warunkach lub na mokrej powierzchni. |
Waga i rozmiary
| Długość produktu | 287 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Szerokość produktu | 416 mm |
| Wysokość produktu | 228 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].