ELC
Odkurzacz ELECTROLUX EB61A5UG (OUTLET)
647,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Czyszczenie powierzchni | Dywan |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Wydajność | 99,99% |
| Zdejmowalny filtr | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Filtracja próżniowa powietrza | Filtr higieniczny |
| Poziom hałasu | 73 dB |
| Filtr ochrony silnika | Tak |
| Nadmuch | 33 L/s |
| Promień działania | 12 m |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 238,5 mm |
| Głębokość produktu | 306,6 mm |
| Szerokość produktu | 436,7 mm |
| Waga produktu | 7,49 kg |
| Waga (bez osprzętu) | 5 kg |
Moc
| Źródło zasilania | Prąd przemienny |
| Roczne zużycie energii | 29,4 kWh |
| Regulacja mocy | Mechaniczny |
| Maksymalna moc wejściowa | 850 W |
Ergonomia
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
| Miejsce na nawinięcie przewodu sieciowego ułatwia jego przechowywanie | Tak |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Długość przewodu | 9 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Rodzaj uchwytu | Standardowy uchwyt |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
Konstrukcja
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Rury | Teleskopowy |
| Kolor produktu | Szary |
| Model | Cylinder próżniowy |
| Zamek rodzaju Tube | Przycisk |
| Bezprzewodowy | Nie |
| Ilość pyłu | 3,5 l |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
Zawartość opakowania
| Szczotki próżniowe w zestawie | Turboszczotka |
| Ogólna zawartość materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].