ELC
Odkurzacz ELECTROLUX EB61C1OG
739,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Bezprzewodowy | Nie |
| Kolor produktu | Zielony |
| Rury | Teleskopowy |
| Model | Odkurzacz bębnowy |
| Tworzywo tuby | Stal |
| Zamek rodzaju Tube | Kliknij |
| Ilość rur | 2 |
| Elastyczny wąż | Tak |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Worek na kurz |
| Ilość pyłu | 3,5 l |
Wydajność
| Czyszczenie powierzchni | Podłoga |
| Promień działania | 12 m |
| Czujnik pyłu | Tak |
| Klasa EPA | EPA 12 |
| Podciśnienie | 20,3 kPa |
| Filtracja próżniowa powietrza | EPA |
| Właściwe wykorzystanie | Dom |
| Czyszczenie powierzchni | Goła podłoga |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Filtracja |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Poziom hałasu | 73 dB |
Moc
| Roczne zużycie energii | 29,9 kWh |
| Zmienne zasilanie | Tak |
| Maksymalna moc wejściowa | 850 W |
| Regulacja mocy | Mechaniczny |
Ergonomia
| Typ kontroli | Przyciski |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Długość przewodu | 9 m |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Wskaźnik zapełnienia pojemnika na kurz | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 6,48 kg |
| Szerokość produktu | 238,5 mm |
| Głębokość produktu | 436,7 mm |
| Wysokość produktu | 306,6 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].