ELC
Odkurzacz ELECTROLUX ES52CB21DB
908,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 140 mm |
| Szerokość produktu | 255 mm |
| Wysokość produktu | 1105 mm |
| Waga produktu | 3,47 kg |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 255 mm |
| Głębokość opakowania | 140 mm |
| Wysokość opakowania | 1105 mm |
Konstrukcja
| Typ produktu | Pionowy odkurzacz |
| Kolor produktu | Niebieski |
| Ilość pyłu | 0,5 l |
| Materiał obudowy | Plastik |
| Rodzaj pojemnika na kurz | Bez worka |
Moc
| Pojemność baterii | 2 Ah |
| Źródło zasilania | Bateria |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Napięcie baterii | 21,6 V |
| Typ wtyczki zasilającej | Typu C |
| Maksymalna moc wejściowa | 29 W |
| Czas pracy z napędzaną dyszą (średnia prędkość) | 14 min |
| Czas pracy z napędzaną dyszą (duża prędkość) | 14 min |
| Czas pracy | 50 min |
| Czas ładowania | 4,5 godz |
Ergonomia
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Możliwość mycia filtra | Tak |
| Pozycja spoczynku | Tak |
Zawartość opakowania
| Podstawa ładująca | Tak |
| Ładowarka akumulatorów | Tak |
| Szczotki próżniowe w zestawie | Zmotoryzowana szczotka |
| Szczelinówka | Tak |
Wydajność
| Ilość prędkości | 2 |
| Poziom hałasu | 79 dB |
| Metoda oddzielania zanieczyszczeń | Cykloniczna/filtrowana |
| Filtracja próżniowa powietrza | Cykloniczny, Pianka, Filtr do silnika |
| Rodzaj czyszczenia | Suche |
| Liczba warstw filtrów | 3 szt. |
| Ilość etapów filtracji powietrza | 5 |
| Tryb mocy ssania | Min |
| Oświetlenie LED | Tak |
| Tryb mocy ssania | Max |
| Wielofunkcyjna szczotka | Tak |
| Odpowiednie dla wszystkich rodzajów powierzchni | Tak |
Pozostałe funkcje
| Zdejmowany okrzurzacz ręczny | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].