BRV
Opiekacz Breville DuraCeramic VST071X
279,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Dane opakowania
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Ilość | 1 szt. |
| Instrukcja obsługi | Tak |
Cechy
| Podświetlenie | Tak |
| Możliwość mycia w zmywarce | Nie |
| Antypoślizgowe nóżki | Tak |
| Powłoka | Duraceramic |
| Kolor uchwytu | Szary |
| Materiał uchwytu | Tworzywo sztuczne |
| Regulacja temperatury | Tak |
| Pokrywa na zawiasach | Tak |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Schowek na przewód | Tak |
Ergonomia
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 275 mm |
| Wysokość produktu | 100 mm |
| Szerokość produktu | 320 mm |
Moc
| Moc | 1000 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Urządzenie przeznaczone wyłącznie do użytku wewnętrznego. |
| Ostrzeżenia | Nie dotykać gorących powierzchni. |
| Ostrzeżenia | Chronić przed dziećmi. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].