OOV
Osuszacz powietrza z funkcją oczyszczania UV NOVEEN DH350 (OUTLET)
222,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Automatyczne odszranianie | Tak |
| Lampa UV | Tak |
| Funkcja oczyszczania powietrza | Tak |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Zdolność osuszania (max) | 1,5 l/24h |
| Uchwyt do przenoszenia | Tak |
| Wskaźnik pełnego zbiornika wody | Tak |
| Koła transportowe | Nie |
| Pojemność zbiornika na wodę | 2,5 l |
| Usuwa bakterie i wirusy | Tak |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
| Timer | Tak |
| Kolor produktu | Biały |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Pobór mocy | 70 W |
Waga i rozmiary
| Wymiary | 250 x 150 x 340 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Unikaj bezpośredniego kontaktu z gazem chłodniczym, może być szkodliwy dla zdrowia. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność podczas przenoszenia i instalacji osuszacza, aby uniknąć uszkodzeń. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS04: Gazy pod ciśnieniem |
| Ostrzeżenia | Nie wolno demontować ani próbować naprawiać urządzenia samodzielnie. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].