BRV
Parowa frytkownica beztłuszowa Breville VDF133X
638,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie zostawiaj frytkownicy bez nadzoru podczas pracy. |
| Ostrzeżenia | Upewnij się, że frytkownica jest odpowiednio uziemiona. |
| Ostrzeżenia | Zachowaj ostrożność przy obchodzeniu się z gorącym olejem. |
| Ostrzeżenia | Chroń przed dziećmi. |
Konstrukcja
| Typ konstrukcji | Pojedyńczy |
| Możliwość mycia w zmywarce | Tak |
| Części wodoodporne | Tak |
| Umiejscowienie urządzenia | Autonomiczne |
| Typ kontroli | Dotyk |
| Zdejmowalna misa | Tak |
| Kolor produktu | Czarny |
Cechy
| Pojemność | 7 l |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
| Funkcja grillowania | Tak |
| Funkcja smażenia | Tak |
| Funkcja pieczenia | Tak |
| Typ produktu | Frytkownica na gorące powietrze |
| Powłoka nieprzywierająca | Tak |
| Zakres temperatur (T-T) | 50 - 200 °C |
| Gotowanie na parze | Tak |
| Liczba programów | 6 |
| Timer | Tak |
| Funkcja podgrzewania | Tak |
Wskazywanie
| Typ wyświetlacza | Cyfrowy |
| Wbudowany wyświetlacz | Tak |
Dane opakowania
| Ilość | 1 szt. |
| Instrukcja obsługi | Tak |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
Ergonomia
| Ergonomiczna konstrukcja | Tak |
| Ergonomiczny uchwyt | Tak |
| Łatwość czyszczenia | Tak |
| Bezpieczne w użyciu | Tak |
| Łatwość obsługi | Tak |
Waga i rozmiary
| Głębokość produktu | 311 mm |
| Wysokość produktu | 434 mm |
| Szerokość produktu | 387 mm |
| Waga produktu | 7 kg |
Moc
| Moc | 1700 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].