ADL
Żelazko parowe ADLER AD 5054
275,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Model | Żelazko suche |
| Ciągły strumień pary | 65 g/min |
| Zbiornik wody | Wbudowany |
| Samoczyszczący | Tak |
| Stopa żelazka | Płyta ceramiczna |
| System antywapienny Anti-Calc | Tak |
| Funkcja odwapniania | Tak |
| Blokada kapania zapobiega kapaniu wody na prasowane ubrania | Tak |
| Pojemność zbiornika na wodę | 0,45 l |
| Funkcja spryskiwania | Tak |
| Kolor produktu | Szary |
| Funkcja pary pionowej i poziomej | Tak |
| Silne uderzenie pary | 260 g/min |
| Kolor produktu | Czarny |
| Długość przewodu | 1,5 m |
| Automatyczne wyłączanie | Tak |
Moc
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Moc żelazka | 3000 W |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].