KAR
Parownica KARCHER SC 4 EasyFix - 1.512-630.0 (OUTLET)
975,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Konstrukcja
| Pojemność | 0,8 l |
| Liczba zbiorników na wodę | 1 |
| Długość przewodu | 2,2 m |
| Pojemność bojlera | 500 ml |
| Długość przewodu | 4 m |
| Maksymalna długość tuby | 100 cm |
| Model | Cylindryczna myjka parowa |
| Minimalna długość tuby | 50 cm |
Wydajność
| Para pod ciśnieniem | 3,5 bar |
| Czyszczenie powierzchni | Szkło, Podłoga |
| Zawór bezpieczeństwa | Tak |
| Czas gotowości | 4 min |
| Regulowana para | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga wraz z opakowaniem | 5,6 kg |
| Głębokość produktu | 380 mm |
| Szerokość produktu | 251 mm |
| Wysokość produktu | 273 mm |
| Waga produktu | 4,1 kg |
Zawartość opakowania
| Nasadka do podłogi | Tak |
| Końcówka wskazująca | Tak |
| Dołączony pędzelek | Tak |
| Szmatka do czyszczenia | Tak |
| Typ szczotki w zestawie | Okrągła szczotka czyszcząca |
| Typ dołączonej dyszy | Dysza ręczna |
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 Hz |
| Moc | 2000 W |
| Napięcie wejściowe AC | 220-240 V |
Ergonomia
| Odwapnianie i czyszczenie | Tak |
| Schowek na przewód sieciowy | Tak |
| Schowek na akcesoria | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Mocowanie / ułatwienie przechowywania | Tak |
| Wyjmowany zbiornik wody | Tak |
| Zabezpieczenie przed dziećmi | Tak |
| Napełnianie w dowolnej chwili | Tak |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].