ASR
Platforma ASRock Rack (1U) AMD Epyc 7000 ( 2xSFF, 12xLFF, 2x10GbE, Red. PSU, IPMI)
12 703,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Niedostępny
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia we własnym zakresie. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać elementy szkodliwe dla zdrowia, zachować ostrożność podczas manipulacji. |
Cechy
| Monitorowanie stanu komputera | Wentylator |
| Monitorowanie stanu komputera | Napięcie |
| Monitorowanie stanu komputera | Temperatura |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" |
| Wspierane interfejsy dysków twardych | Serial ATA III, Serial Attached SCSI (SAS) |
| Przemieszczanie twardej wnęki na napęd HDD | Tak |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 12 |
Konstrukcja
| Obudowa | Rack (1U) |
| Liczba wentylatorów | 6 wentylatorów |
| Średnica czaszy wentylatora | 4 cm |
| Diody LED | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 43,2 mm |
| Głębokość produktu | 438,5 mm |
| Szerokość produktu | 860 mm |
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | 10 Gigabit Ethernet |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10000 Mbit/s |
| Kontroler LAN | Intel® X550 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
Procesor
| Procesor wbudowany | Nie |
| Gniazdo procesora | LGA 4094 |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Typ procesora | AMD |
BIOS
| Typ BIOS | UEFI AMI |
| Wersja systemu BIOS (SMBIOS) | 2.8 |
| Obsługa funkcji Plug & Play | Tak |
| Wersja ACPI | 2.0 |
| Rozmiar pamięci BIOS | 32 Mbit |
Pamięć
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 2400 |
| Ilość slotów DIMM | 8 |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 2666 MHz |
| Napięcie pamięci | 1.2 V |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
Porty i interfejsy
| Ilość portów COM | 1 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
Grafika
| Pamięć karty graficznej on-board | 128 MB |
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2500 |
Moc
| Zasilanie | 700 W |
| Obsługa zasilania zapasowego (RPS) | Tak |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 3.x) | 1 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].