ASU
Platforma Asus Rack (2U) RS520A-E12-RS24U AMD Epyc 9004 (16x NVMe, 8x SATA/SAS, 2xM.2, 2xGPU, 2x10Gbe, IPMI, 1+1 1600W) (WYPRZEDAŻ)
11 192,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Szczegóły techniczne
| Certyfikaty zgodności | Federalna Komisja Łączności (FCC) |
| Certyfikaty zgodności | RCM |
| Certyfikaty zgodności | CE |
| Certyfikaty zgodności | CB |
Moc
| Zasilanie | 1600 W |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Typ procesora | AMD EPYC |
| Procesor | AMD EPYC 9004 |
| Gniazdo procesora | Socket SP5 |
Konstrukcja
| Obudowa | Rack (2U) |
| Przycisk reset | Tak |
| Wbudowany wyłącznik | Tak |
| Diody LED | Tak |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 28 |
| Ilość zatok 2,5 " | 26 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Przemieszczanie twardej wnęki na napęd HDD | Tak |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
Sieć
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Kontroler LAN | Intel® I350-AM2 |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 88,1 mm |
| Szerokość produktu | 449 mm |
| Głębokość produktu | 840 mm |
| Waga produktu | 19,1 kg |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać elementy szkodliwe dla zdrowia, zachować ostrożność podczas manipulacji. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia we własnym zakresie. |
Pamięć
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 3600 MHz |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 4400 |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 4800 MHz |
| Ilość slotów DIMM | 24 |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 4000 |
| Maksymalna pojemność pamięci | 6 TB |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 70 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 90% |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 2 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
| Pamięć karty graficznej on-board | 64 MB |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 26,6 kg |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].