ASU
Platforma Asus Rack (4U) ESC8000A-E13P AMD EPYC 9005 (8xNVMe, 2xM.2, 2x10Gbe, IPMI, 3200W)
85 403,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Moc
| Częstotliwość wejściowa AC | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 220 - 240 V |
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Titanium |
| Zasilanie | 3200 W |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 4 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
Nośnik danych
| Obsługiwane rodzaje dysków | HDD & SSD |
| Ilość obsługiwanych rozmiarów dysków pamięci | 10 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Przemieszczanie twardej wnęki na napęd HDD | Tak |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 42 kg |
| Szerokość produktu | 800 mm |
| Głębokość produktu | 440 mm |
| Wysokość produktu | 175 mm |
Pamięć
| Maksymalna pojemność pamięci | 3 TB |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 32GB |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 128GB |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 96GB |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 64GB |
| Obsługuje rozmiary DIMM | 16GB |
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Ilość slotów DIMM | 24 |
Gniazda rozszerzeń
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
| PCI Express x16 gniazda | 14 |
Sieć
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
Porty i interfejsy
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Port IPMI LAN (RJ-45) | Tak |
Dane opakowania
| Waga wraz z opakowaniem | 44,3 kg |
Cechy
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
Konstrukcja
| Kolor produktu | Srebrny |
| Obudowa | Rack (4U) |
Procesor
| Liczba obsługiwanych procesorów | 2 |
| Procesor | AMD EPYC 9004 |
| Procesor wbudowany | Tak |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia we własnym zakresie. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać elementy szkodliwe dla zdrowia, zachować ostrożność podczas manipulacji. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].