GIG
Platforma Gigabyte Rack (1U) AMD R133-C10-000-AAA2 (OUTLET)
6 520,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Sieć
| Kontroler LAN | Broadcom BCM5720 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 1000 Mbit/s |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Rodzaj interfejsu sieci Ethernet | Gigabit Ethernet |
Gniazda rozszerzeń
| PCI Express x16 gniazda | 1 |
Procesor
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Producent procesora | AMD |
| Procesor | AMD Ryzen 7000 Series |
| Procesor | AMD EPYC 4005 |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Procesor | AMD EPYC 4004 |
| Procesor | AMD Ryzen 9000 Series |
| Układ płyty głównej | AMD B650E |
Waga i rozmiary
| Szerokość produktu | 438 mm |
| Głębokość produktu | 710 mm |
| Wysokość produktu | 43,5 mm |
| Waga produktu | 18,1 kg |
Moc
| Certyfikat 80 PLUS | 80 PLUS Platinum |
| Zasilanie | 550 W |
| Liczba głównych źródeł zasilania | 2 |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
Porty i interfejsy
| Przycisk reset | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
| liczba Mini DisplayPort | 1 |
Konstrukcja
| Liczba wentylatorów | 3 wentylatory |
| Obudowa | Rack (1U) |
Pamięć
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5-SDRAM |
| Obsługa kanałów pamięci | Dwukanałowy |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 3600 MHz |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 5600 MHz |
| Prędkość zegara pamięci RDIMM | 5200 |
| Ilość slotów DIMM | 4 |
Cechy
| Obsługa Backplanes | Tak |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
Grafika
| Model wbudowanej karty graficznej | Aspeed AST2600 |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" |
| Ilość zatok 2,5" / 3,5" | 4 |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 8 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 95% |
Dane opakowania
| Wysokość opakowania | 250 mm |
| Głębokość opakowania | 594 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 20,1 kg |
| Szerokość opakowania | 982 mm |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].