MIS
Platforma MSI Rack (1U) AMD S1102-02 Epyc 4004/4005 Ryzen 7000/9000 (4x 3,5"/2,5", 2xM.2, 2x10Gbe, IPMI, 1+1 450W)
10 510,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 660 mm |
| Głębokość produktu | 43,5 mm |
| Szerokość produktu | 438,5 mm |
Warunki pracy
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 85% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 70 °C |
Konstrukcja
| Obudowa | Rack (1U) |
Nośnik danych
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 2.5 |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | 3.5" |
| Obsługiwane rozmiary dysków pamięci | M.2 |
| Liczba gniazd M.2 (M) | 2 |
Procesor
| Producent procesora | AMD |
| Liczba obsługiwanych procesorów | 1 |
| Procesor wbudowany | Nie |
| Gniazdo procesora | Gniazdo AM5 |
| Układ płyty głównej | AMD B650 |
Pamięć
| Obsługiwane rodzaje pamięci | DDR5 UDIMM |
| Maksymalna pojemność pamięci UDIMM | 48 GB |
| Ilość slotów DIMM | 4 |
Porty i interfejsy
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 2 |
Gniazda rozszerzeń
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
Moc
| Zasilanie | 450 W |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać do zwykłego śmietnika, produkt wymaga specjalnej utylizacji. |
| Ostrzeżenia | Nie demontować urządzenia we własnym zakresie. |
| Ostrzeżenia | Produkt może zawierać elementy szkodliwe dla zdrowia, zachować ostrożność podczas manipulacji. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].