LOG
Prezenter Logitech R500 Graphite
151,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Wymagania systemowe
| Minimalne wymagania systemowe | Odbiornik Logitech: – Port USB – Windows10 lub nowszy, Windows8, Windows7 – macOS X 10.12 lub nowszy – Chrome OS – Linux 2.6 lub nowszy Połączenie Bluetooth: – Bluetooth – Windows 10 lub nowszy, Windows 8 – iOS 8 lub nowszy – Android 5.0 lub nowszy – Połączenie internetowe do pobrania oprogramowania |
| Obsługiwane systemy operacyjne Windows | Tak |
| Obsługiwany systemy operacyjne Linux | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | Tak |
| Obsługiwane systemy operacyjne Mac | MacOS |
Zawartość opakowania
| Zawartość opakowania | Pilot do prezentacji Klucz USB 1 bateria typu AAA Dokumentacja użytkownika |
| Baterie w zestawie | Tak |
| Odbiornik dołączony | Tak |
Dane opakowania
| Ilość sztuk | 1 |
| Szerokość opakowania | 31 mm |
| Głębokość opakowania | 78 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 87 g |
| Wysokość opakowania | 161 mm |
Wydajność
| Interfejs odbiornika bezprzewodowego | USB |
| Bluetooth Low Energy (BLE) | Tak |
| Typ odbiornika | Odbiornik nano |
| Pasmo częstotliwości | 2.4 GHz |
| Technologie bezprzewodowe | Bluetooth/RF |
| Zasięg bezprzewdowego router'a | 20 m |
Waga i rozmiary
| Głębokość odbiornika | 2,5 cm |
| Waga odbiornika | 6,6 mm |
| Waga produktu | 48,4 g |
| Waga odbiornika | 2 g |
| Szerokość odbiornika | 1,75 cm |
| Szerokość produktu | 36,6 mm |
| Wysokość produktu | 24,7 mm |
| Głębokość produktu | 123,6 mm |
Moc
| Żywotność baterii | 12 mies. |
| Typ obsługiwanych baterii | AAA |
| Rodzaj baterii | Alkaliczna |
| Liczba obsługiwanych baterii | 1 |
| Pojemność baterii | 1000 mAh |
Dane logistyczne
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 262 mm |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 302 mm |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 98,5 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 1,02 kg |
Cechy
| Moc fali lasera | 0,039 mW |
| Zakres długości fali | 640 - 660 nm |
| Funkcje prezentera | Pilot |
| Wskaźnik poziomu baterii | Tak |
| Klasa lasera | 1 |
| Kolor wskaźnika laserowego | Czerwony |
| Liczba przycisków | 3 |
| Funkcje prezentera | Wskaźnik laserowy |
| Kolor produktu | Grafitowy |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].