YOL
Przenośna Lodówka Kompresorowa Yolco BCX40 Grey
1 736,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Fresh zone
| Komora Fresh zone | Nie |
Moc
| Roczne zużycie energii | 99 kWh |
| Klasa wydajności energetycznej | F |
| Skala efektywności energetycznej | Od A do G |
| Rodzaj zasilania | Prąd przemienny, DC |
| Częstotliwość wejściowa AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe AC | 100 - 240 V |
Konstrukcja
| Umiejscowienie urządzenia | Przenośne (umieszczenie) |
| Kolor produktu | Szary |
| Urządzenie rozmrażające | R1234YF |
| Średnia waga chłodnicza | 38 g |
| Wbudowany wyświetlacz | Nie |
Wydajność
| Minimalna temperatura pracy | 10 °C |
| Maksymalna temperatura eksploatacji | 43 °C |
| Tryb klimatu | SN-N-ST-T |
| Zakres regulacji temperatury w lodówce | -20 - 20 °C |
| Pojemność lodówki brutto | 39 l |
| Poziom hałasu | 48 dB |
| Pojemność lodówki netto | 39 l |
| Klasa emisji hałasu | D |
Waga i rozmiary
| Waga produktu | 13,6 kg |
| Szerokość produktu | 606 mm |
| Głębokość produktu | 388 mm |
| Wysokość produktu | 479 mm |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1340309 |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].