YOL
Przenośna Lodówka Kompresorowa Yolco KX40 Green
1 594,99 zł
Cena zawiera podatek VAT 23%
Dostępny — wysyłka 24 h
Dostawa kurier / paczkomat
14 dni na zwrot
Gwarancja producenta
Bezpieczne płatności
Cechy
| Pojemność | 34 l |
| Odpowiednie do użytku zewnętrznego | Tak |
| Dodatkowe informacje | Klasa klimatyczna N | T | SN | ST, 2 komory: prawa 21 L; lewa: 13 L, adapter AC/DC z przewodem zasilającym 100-240V (EU/UK), 2 komory chłodnicze wyposażone w oddzielne sterowanie temperaturą Dual-Zone |
| Odpowiednie do użytku wewnętrznego | Tak |
| Łatwość złożenia | Tak |
| Zakres temperatury chłodzenia | -20 - 20 °C |
Konstrukcja
| Poziom hałasu | 45 dB |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Uchwyty do przenoszenia | Tak |
| Sterowanie | Mechaniczne |
| Typ ekranu | LCD |
| Kolor produktu | Zielony |
| Typ konstrukcji | Teleskopowy |
| Liczba kół | 2 szt. |
| Ilość uchwytów | 1 |
| Stopki | Tak |
| Kolor kółek | Czarny |
| Napięcie ładowania | 12 - 24 V |
| Ergonomiczne uchwyty | Tak |
| Koła | Tak |
Waga i rozmiary
| Wysokość produktu | 465 mm |
| Waga produktu | 13,1 kg |
| Szerokość produktu | 638 mm |
| Głębokość produktu | 355 mm |
| Długość przewodu | 3,5 m |
Moc
| Klasa wydajności energetycznej | D |
| Moc | 60 W |
| Źródło zasilania | Prąd elektryczny |
| Rodzaj zasilania | Bateria |
| Ładowanie przez łącze USB | Tak |
| Czynnik chłodzący | R1234YF |
Zrównoważony rozwój
| European Product Registry for Energy Labelling (EPREL) code | 1877459 |
Ostrzeżenie bezpieczeństwa
| Ostrzeżenia | Nie pozostawiaj urządzenia w środku zamkniętego pojazdu przez dłuższy czas w wysokich temperaturach. |
| Ostrzeżenia | Opróżnij i oczyść lodówkę przed dłuższym przechowywaniem. |
| Ostrzeżenia | Przechowywać lodówkę turystyczną z dala od źródeł ciepła i substancji łatwopalnych. |
Ten produkt nie ma jeszcze opinii. Bądź pierwszym, który ją wystawi!
Dostawa
- Kurier — 1–2 dni robocze
- Paczkomat InPost — 1–2 dni robocze
- Odbiór osobisty — Warszawa (po wcześniejszym ustaleniu)
Zwroty
Jako Konsument masz prawo odstąpić od umowy zawartej na odległość w ciągu 14 dni bez podania przyczyny. Szczegóły w Regulaminie §10.
Reklamacje
Wszystkie produkty objęte są gwarancją producenta lub rękojmią. Reklamację składasz mailowo na adres [email protected].